LAKSHMI

Webová stránka značky: LAKSHMI
 

Vývoj zcela jedinečné kosmetické řady, která spojuje moudrost Ájurvédy a naturopatie s nejnovějšími poznatky z oblasti kosmetiky, s ekologickými přírodními produkty a s esenciálními oleji, čímž dodává krásu a jas pleti typu Váta, Pitta nebo Kapha.

Firma LAKSHMI se nezabývá pouze problémy na povrchu, ale nabízí ošetření, produkty, metody a rady pro vyvážení těchto tří dóš, pro řešení příčin problémů a obnovuje rovnováhu vlastní individuální konstituce.

Kosmetické produkty Lakshmi získaly po absolvování velmi přísných kontrol bio-ekologickou certifikaci AIAB (Italská asociace ekologického zemědělství), která zaručuje ochranu lidského zdraví a životního prostředí, poněvadž je v nich zaručen obsah surovin přírodního původu a snížení dopadu na životní prostředí.

Kromě toho využívají přírodní složky získávané z rostlin pěstovaných biodynamickým, ekologickým způsobem a z rostlin rostoucích ve volné přírodě, jako jsou fytoextrakty, květové vody pocházející z aromatických rostlin, vysoce eudermické rostlinné emulgátory, rostlinné oleje lisované zastudena a 100% čisté esenciální oleje.

Žádné produkty od výrobce LAKSHMI nebyly nalezeny....